• EVERACTIVE BATERIA LITOWA CR2450 BLISTER 5 SZT. CR24505BL
Symbol: CR24505BL
Gwarancja 24 miesięcy
Brak towaru
13.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Brak towaru
Waga 0.044 kg
EAN 5903205771933
Zostaw telefon
Specyfikacja
Szerokość produktu 24,5 mm
Wysokość produktu 5 mm
Typ obsługiwanych baterii CR2450
Ilość dołączonych baterii 5 szt.
Rozmiar baterii Guzik/moneta
Szerokość 250mm
Długość 61mm
Wysokość 5mm