• Dysk SSD Silicon Power S55 480GB 2,5" SATA III 560/530 MB/s (SP480GBSS3S55S25)
Symbol: SP480GBSS3S55S25
Gwarancja 24 miesięcy
375.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Mało
Waga 0.05 kg
Specyfikacja
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) RoHS
Sekwencyjna prędkość odczytu (CDM) 500 MB/s
Korekcja ECC Tak
Wsparcie TRIM Tak
Sekwencyjna prędkość odczytu (ATTO) 560 MB/s
Cechy zabezpieczeń Odporny na wstrząsy
Cechy zabezpieczeń Wytrzymały na wibracje
Przeznaczenie PC/Laptop
Pojemność pamięci SSD 480 GB
Typ pamięci TLC
Sekwencyjna prędkość zapisu (CDM) 450 MB/s
Obsługa S.M.A.R.T. Tak
Typ dysku SSD 2.5"
Sekwencyjna szybkość zapisu (ATTO) 530 MB/s
MTBF (Średni okres międzyawaryjny) 1500000 h
Kolejkowaniem zadań (NCQ) Tak
Szybkość przesyłania danych 6 Gbit/s
Typ błysku NAND TLC (Triple Level Cell)
Interfejs SATA III
Usługa RAID Tak
Certyfikaty CE, FCC
Napięcie pracy 5 V
Wysokość produktu 7 mm
Szerokość produktu 100 mm
Głębokość produktu 69,8 mm
Wstrząsy podczas pracy 1500 G
Wibracje podczas pracy 20 G
Kolor produktu Czarny
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84717070
Szerokość 130mm
Długość 10mm
Wysokość 110mm
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie demontować urządzenia samodzielnie.
• Chronić przed wilgocią.
• Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur.
Dane producenta
Silicon Power Computer & Communications Inc.
7F., No.106, Zhouzi St, Neihu District