• Dysk SSD Silicon Power S55 120GB 2,5" SATA III 550/420 MB/s (SP120GBSS3S55S25)
Symbol: SP120GBSS3S55S25
Gwarancja 24 miesięcy
Brak towaru
130.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Brak towaru
Waga 0.05 kg
EAN 4712702629149
Zostaw telefon
Specyfikacja
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) RoHS
Certyfikaty zgodności RoHS
Sekwencyjna prędkość odczytu (CDM) 460 MB/s
Sekwencyjna prędkość zapisu (CDM) 370 MB/s
Interfejs SATA III
Kolejkowaniem zadań (NCQ) Tak
Cechy zabezpieczeń Wytrzymały na wibracje
Cechy zabezpieczeń Odporny na wstrząsy
MTBF (Średni okres międzyawaryjny) 1500000 h
Pojemność pamięci SSD 120 GB
Szybkość przesyłania danych 6 Gbit/s
Przeznaczenie PC/Laptop
Sekwencyjna prędkość odczytu (ATTO) 550 MB/s
Typ dysku SSD 2.5"
Sekwencyjna szybkość zapisu (ATTO) 420 MB/s
Korekcja ECC Tak
Obsługa S.M.A.R.T. Tak
Usługa RAID Tak
Typ pamięci TLC
Wsparcie TRIM Tak
Typ błysku NAND TLC (Triple Level Cell)
Certyfikaty CE, FCC
Napięcie pracy 5 V
Szerokość produktu 100 mm
Wysokość produktu 7 mm
Głębokość produktu 69,9 mm
Waga produktu 63 g
Wibracje podczas pracy 20 G
Wstrząsy podczas pracy 1500 G
Kolor produktu Czarny
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84717070
Szerokość 126mm
Długość 10mm
Wysokość 106mm
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur.
• Nie demontować urządzenia samodzielnie.
• Chronić przed wilgocią.
Dane producenta
Silicon Power Computer & Communications Inc.
7F., No.106, Zhouzi St, Neihu District