Dysk SSD Silicon Power Ace A55 512GB 2,5" SATA III 560/530 MB/s (SP512GBSS3A55S25)
Symbol:
SP512GBSS3A55S25
344.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
| Cena przesyłki | 15 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
| Waga | 0.05 kg |
| Specyfikacja | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Korekcja ECC | Tak |
| Interfejs | SATA III |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Kolejkowaniem zadań (NCQ) | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1500000 h |
| Cechy zabezpieczeń | Wytrzymały na wibracje |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Usługa RAID | Tak |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| Sekwencyjna prędkość zapisu (CDM) | 450 MB/s |
| Sekwencyjna prędkość odczytu (CDM) | 500 MB/s |
| Typ błysku NAND | SLC (Single Level Cell) |
| Typ pamięci | 3D TLC |
| Wsparcie TRIM | Tak |
| Sekwencyjna prędkość odczytu (ATTO) | 560 MB/s |
| Sekwencyjna szybkość zapisu (ATTO) | 530 MB/s |
| Napięcie pracy | 5 V |
| Wysokość produktu | 69,8 mm |
| Głębokość produktu | 7 mm |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Wibracje podczas pracy | 20 G |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
| Szerokość | 125mm |
| Długość | 10mm |
| Wysokość | 107mm |
Dane producenta
Silicon Power Computer & Communications Inc.
7F., No.106, Zhouzi St, Neihu District