• Dysk SSD Silicon Power Ace A55 512GB 2,5" SATA III 560/530 MB/s (SP512GBSS3A55S25)
Symbol: SP512GBSS3A55S25
Gwarancja 36 miesięcy
344.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.05 kg
Specyfikacja
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) RoHS
Pojemność pamięci SSD 512 GB
Korekcja ECC Tak
Interfejs SATA III
Typ dysku SSD 2.5"
Kolejkowaniem zadań (NCQ) Tak
MTBF (Średni okres międzyawaryjny) 1500000 h
Cechy zabezpieczeń Wytrzymały na wibracje
Przeznaczenie Laptop
Szybkość przesyłania danych 6 Gbit/s
Usługa RAID Tak
Obsługa S.M.A.R.T. Tak
Sekwencyjna prędkość zapisu (CDM) 450 MB/s
Sekwencyjna prędkość odczytu (CDM) 500 MB/s
Typ błysku NAND SLC (Single Level Cell)
Typ pamięci 3D TLC
Wsparcie TRIM Tak
Sekwencyjna prędkość odczytu (ATTO) 560 MB/s
Sekwencyjna szybkość zapisu (ATTO) 530 MB/s
Napięcie pracy 5 V
Wysokość produktu 69,8 mm
Głębokość produktu 7 mm
Szerokość produktu 100 mm
Wstrząsy podczas pracy 1500 G
Wibracje podczas pracy 20 G
Kolor produktu Czarny
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84717070
Szerokość 125mm
Długość 10mm
Wysokość 107mm
Dane producenta
Silicon Power Computer & Communications Inc.
7F., No.106, Zhouzi St, Neihu District