• Dysk SSD Silicon Power Ace A55 2TB 2,5" SATA III 560/530 MB/s (SP002TBSS3A55S25)
Symbol: SP002TBSS3A55S25
Gwarancja 36 miesięcy
982.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Mało
Waga 0.046 kg
Specyfikacja
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84717070
Szybkość przesyłania danych 6 Gbit/s
NVMe Nie
Prędkość zapisu nośnika 530 MB/s
Pojemność pamięci SSD 2 TB
Sekwencyjna prędkość odczytu (CDM) 500 MB/s
Interfejs SATA III
Prędkość odczytu z nośnika 560 MB/s
Sekwencyjna szybkość zapisu (ATTO) 530 MB/s
Przeznaczenie PC/Laptop
Sekwencyjna prędkość odczytu (ATTO) 560 MB/s
Sekwencyjna prędkość zapisu (CDM) 450 MB/s
Obsługa S.M.A.R.T. Tak
Typ dysku SSD 2.5"
MTBF (Średni okres międzyawaryjny) 1500000 h
Typ pamięci 3D NAND
Podświetlenie Nie
Napięcie pracy 5 V
Waga produktu 63 g
Wysokość produktu 7 mm
Głębokość produktu 100 mm
Szerokość produktu 69,8 mm
Odporność na wibracje 20 G
Szerokość 127mm
Długość 108mm
Wysokość 10mm
Dane producenta
Silicon Power Computer & Communications Inc.
7F., No.106, Zhouzi St, Neihu District