• Dysk SSD Silicon Power Ace A55 256GB 2,5" SATA III 550/450 MB/s (SP256GBSS3A55S25)
Symbol: SP256GBSS3A55S25
Gwarancja 24 miesięcy
Brak towaru
213.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Brak towaru
Waga 0.055 kg
EAN 4712702659115
Zostaw telefon
Specyfikacja
Typ pamięci 3D TLC
Kolejkowaniem zadań (NCQ) Tak
Szybkość przesyłania danych 6 Gbit/s
Interfejs SATA III
Korekcja ECC Tak
Pojemność pamięci SSD 256 GB
Wsparcie TRIM Tak
Przeznaczenie Laptop
Sekwencyjna prędkość odczytu (CDM) 460 MB/s
Cechy zabezpieczeń Wytrzymały na wibracje
Typ błysku NAND TLC (Triple Level Cell)
Sekwencyjna prędkość odczytu (ATTO) 550 MB/s
Obsługa S.M.A.R.T. Tak
Sekwencyjna szybkość zapisu (ATTO) 450 MB/s
Zgodność z RoHS Tak
Typ dysku SSD 2.5"
Sekwencyjna prędkość zapisu (CDM) 370 MB/s
MTBF (Średni okres międzyawaryjny) 1500000 h
Usługa RAID Tak
Certyfikaty CE, FCC
Napięcie pracy 5 V
Głębokość produktu 69,8 mm
Wysokość produktu 7 mm
Szerokość produktu 100 mm
Wstrząsy podczas pracy 1500 G
Wibracje podczas pracy 20 G
Kolor produktu Czarny
Szerokość 130mm
Długość 10mm
Wysokość 160mm
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur.
• Chronić przed wilgocią.
• Nie demontować urządzenia samodzielnie.
Dane producenta
Silicon Power Computer & Communications Inc.
7F., No.106, Zhouzi St, Neihu District