• Dysk SSD Silicon Power Ace A55 1TB 2,5" SATA III 560/530 MB/s (SP001TBSS3A55S25)
Symbol: SP001TBSS3A55S25
Gwarancja 36 miesięcy
Brak towaru
624.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Brak towaru
Waga 0.06 kg
EAN 4712702659139
Zostaw telefon
Specyfikacja
Obsługa S.M.A.R.T. Tak
Zgodność z RoHS Tak
Prędkość zapisu nośnika 450 MB/s
Typ dysku SSD 2.5"
Korekcja ECC Tak
Wsparcie TRIM Tak
Szybkość przesyłania danych 6 Gbit/s
MTBF (Średni okres międzyawaryjny) 1500000 h
Prędkość odczytu z nośnika 500 MB/s
Kolejkowaniem zadań (NCQ) Tak
NVMe Nie
Pojemność pamięci SSD 1 TB
Usługa RAID Tak
Interfejs Serial ATA III
Typ pamięci 3D TLC
Przeznaczenie PC
Napięcie pracy 5 V
Szerokość produktu 69,9 mm
Głębokość produktu 100 mm
Wysokość produktu 7 mm
Waga produktu 63 g
Wstrząsy podczas pracy 1500 G
Wibracje podczas pracy 20 G
Kolor produktu Czarny
Szerokość 130mm
Długość 10mm
Wysokość 110mm
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie demontować urządzenia samodzielnie.
• Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur.
• Chronić przed wilgocią.
Dane producenta
Silicon Power Computer & Communications Inc.
7F., No.106, Zhouzi St, Neihu District