• Dysk SSD Silicon Power Ace A55 128GB 2,5" SATA III 550/420 MB/s (SP128GBSS3A55S25)
Symbol: SP128GBSS3A55S25
Gwarancja 24 miesięcy
Brak towaru
140.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Brak towaru
Waga 0.05 kg
EAN 4712702659108
Zostaw telefon
Specyfikacja
Typ błysku NAND SLC (Single Level Cell)
Obsługa S.M.A.R.T. Tak
Typ pamięci SLC
Typ dysku SSD 2.5"
Kolejkowaniem zadań (NCQ) Tak
Wsparcie TRIM Tak
Sekwencyjna prędkość zapisu (CDM) 370 MB/s
Sekwencyjna szybkość zapisu (ATTO) 420 MB/s
Sekwencyjna prędkość odczytu (CDM) 460 MB/s
Sekwencyjna prędkość odczytu (ATTO) 550 MB/s
Pojemność pamięci SSD 128 GB
MTBF (Średni okres międzyawaryjny) 1500000 h
Interfejs SATA III
Cechy zabezpieczeń Odporny na wstrząsy
Cechy zabezpieczeń Wytrzymały na wibracje
Przeznaczenie Laptop
Usługa RAID Tak
Korekcja ECC Tak
Szybkość przesyłania danych 6 Gbit/s
Głębokość produktu 69,8 mm
Szerokość produktu 100 mm
Wysokość produktu 7 mm
Kolor produktu Czarny
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84717070
Szerokość 126mm
Długość 10mm
Wysokość 106mm
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur.
• Chronić przed wilgocią.
• Nie demontować urządzenia samodzielnie.
Dane producenta
Silicon Power Computer & Communications Inc.
7F., No.106, Zhouzi St, Neihu District