• Dysk SSD Silicon Power A80 2TB M.2 PCIe NVMe Gen3x4 TLC 3400/3000 MB/s (SP002TBP34A80M28)
Symbol: SP002TBP34A80M28
Gwarancja 60 miesięcy
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Mało
Waga 0.014 kg
Specyfikacja
Łącze PCI Express x4
NVMe Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8.1
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 10
NVMe wersja 1.3
Prędkość zapisu nośnika 3000 MB/s
Pojemność pamięci SSD 2 TB
Prędkość odczytu z nośnika 3400 MB/s
Szyfrowanie sprzętu Nie
Zgodność z RoHS Tak
Typ dysku SSD M.2
Interfejs PCI Express 3.0
Typ pamięci SLC
Przeznaczenie PC/notebook
Certyfikaty CE/FCC/BSMI/Green dot/WEEE/KCC
Waga produktu 8 g
Wysokość produktu 3,5 mm
Głębokość produktu 80 mm
Szerokość produktu 22 mm
Wstrząsy podczas pracy 1500 G
Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 70 °C
Szerokość 125mm
Długość 85mm
Wysokość 10mm
Dane producenta
Silicon Power Computer & Communications Inc.
7F., No.106, Zhouzi St, Neihu District