• Dysk SSD Silicon Power A80 1TB M.2 PCIe NVMe Gen3x4 TLC 3400/3000 MB/s (SP001TBP34A80M28)
Symbol: SP001TBP34A80M28
Gwarancja 60 miesięcy
Brak towaru
844.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Brak towaru
Waga 0.018 kg
EAN 4713436123774
Zostaw telefon
Specyfikacja
Prędkość zapisu nośnika 3000 MB/s
Losowy odczyt (4KB) 500000 IOPS
Prędkość odczytu z nośnika 3400 MB/s
NVMe wersja 1.3
Typ dysku SSD M.2
Zgodność z RoHS Tak
Szyfrowanie sprzętu Nie
Łącze PCI Express x4
Pojemność pamięci SSD 1 TB
NVMe Tak
Losowy zapis (4KB) 600000 IOPS
Interfejs PCI Express 3.0
Typ pamięci SLC
Przeznaczenie PC
Certyfikaty CE/FCC/BSMI/Green dot/WEEE/KCC
Szerokość produktu 22 mm
Głębokość produktu 80 mm
Wysokość produktu 3,5 mm
Waga produktu 8 g
Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 70 °C
Wstrząsy podczas pracy 1500 G
Szerokość 126mm
Długość 86mm
Wysokość 6mm
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur.
• Nie demontować urządzenia samodzielnie.
• Chronić przed wilgocią.
Dane producenta
Silicon Power Computer & Communications Inc.
7F., No.106, Zhouzi St, Neihu District