• Dysk HDD WD Red Plus WD120EFGX (12 TB ; 3.5"; 512 MB; 7200 obr/min)
Symbol: WD120EFGX
Gwarancja 36 miesięcy
Brak towaru
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Brak towaru
Waga 0.735 kg
EAN 718037906218
Zostaw telefon
Specyfikacja
Limit obciążenia pracą 180 TB/rok
Pojemność HDD 12 TB
MTBF (Średni okres międzyawaryjny) 1000000 h
Szybkość HDD 7200 RPM
Interfejs SATA III
Model HDD
Przeznaczenie NAS
Cykle start/stop 600000
Rozmiar bufora dysku pamięci 512 MB
Średnia szybkość transferu HDD 260 MB/s
Rozmiar HDD 3.5"
Szybkość transmisji interfejsu HDD 6 Gbit/s
Napięcie robocze 12 V
Pobór mocy (odczyt) 8,8 W
Pobór mocy (zapis) 8,8 W
Pobór mocy (bezczynny) 6,1 W
Pobór mocy w trybie czuwania 0,3 W
Szerokość produktu 101,6 mm
Waga produktu 750 g
Wysokość produktu 26,1 mm
Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 65 °C
Zakres temperatur (przechowywanie) -40 - 70 °C
Ilość sztuk 1
Szerokość 150mm
Długość 100mm
Wysokość 30mm