• DRUKARKA LASEROWA BROTHER HL-L2402D
Symbol: HL-L2402D
Gwarancja 24 miesięcy
457.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Poczta Polska 35
Dostępność Mało
Waga 8.09 kg
Specyfikacja
Kolor(y) wkładów drukujących Czarny
Maksymalne obciążenie 35000 stron/mies.
Liczba wkładów drukujących 1
Kolor produktu Szary
Pozycjonowanie na rynku Dom i biuro
Wbudowany wyświetlacz Nie
Typowe zużycie energii (TEC) Energy Star 0,34 kWh/tydz.
Średnie zużycie energii podczas drukowania 440 W
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Pobór mocy w trybie czuwania 43 W
Tryb wyłączenia 0,08 W
Napięcie wejściowe AC 220 - 240 V
Wysokość produktu 183 mm
Głębokość produktu 360 mm
Waga produktu 6 kg
Szerokość produktu 356 mm
Dopuszczalna wilgotność względna 35 - 80%
Zakres temperatur (eksploatacja) 10 - 32,5 °C
Zakres temperatur (przechowywanie) 0 - 40 °C
Zakres wilgotności względnej 20 - 80%
Wi-Fi Nie
Przewodowa sieć LAN Nie
Technologie mobilnego wydruku Brother iPrint & Scan
Obsługiwany systemy operacyjne Linux Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 11
Poziom mocy akustycznej (drukowanie) 65,6 dB
Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie) 48 dB
Pojemność pamięci wewnętrznej 64 MB
Szerokość opakowania 438 mm
Głębokość opakowania 283 mm
Waga wraz z opakowaniem 8,2 kg
Wysokość opakowania 519 mm
Podręcznik użytkownika Tak
Zawiera wkład(y) Tak
Przewody Prąd przemienny
Pojemność pojemnika (czarny) 700 stron(y)
Karta gwarancyjna Tak
Instrukcja szybkiej instalacji Tak
Bezpośrednie drukowanie Tak
Port USB Tak
Drukowanie znaków wodnych Tak
Funkcja drukowania broszury Tak
Druk N-up 25
Druk N-up 9
Druk N-up 4
Druk N-up 2
Druk N-up 20
Druk N-up 6
Druk N-up 8
Druk N-up 16
Ekonomiczne drukowanie Tak
Technologia druku Laser
Maksymalna rozdzielczość 1200 x 1200 DPI
Podwójne drukowanie Tak
Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) 8,5 s
Tryby druku duplex Automatyczne/Ręczne
Kolor Nie
Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) 30 stron/min
Prędkość podwójnego druku (czarny, jakość normalna, A4/US Letter) 15 stron/min
Całkowita liczba podajników 1
Całkowita pojemność wyjściowa 150 ark.
Całkowita pojemność wejściowa 251 ark.
Gramatura podajnika papieru 60 - 163 g/m²
Typy nośników podajnika papieru Gruby papier
Typy nośników podajnika papieru Cienki papier
Typy nośników podajnika papieru Papier typu bond
Typy nośników podajnika papieru Papier makulaturowy
Typy nośników podajnika papieru Koperty
Typy nośników podajnika papieru Zwykłyˌ czysty papier
Typy nośników podajnika papieru Etykieta/metka
Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) A4
Rozmiary kopert C5
Rozmiary kopert Com-10
Rozmiary kopert DL
Rozmiary kopert Monarch
Waga nośników na tacce wielozadaniowej 60 - 230 g/m²
Rozmiary seri B ISO (B0...B9) B5
Rozmiary seri B ISO (B0...B9) B6
Rozmiary seri A ISO (A0...A9) A5
Rozmiary seri A ISO (A0...A9) A6
Rozmiary seri A ISO (A0...A9) A4
Dopasuj szerokość nośnika 76,2 - 215,9 mm
Dopasuj długość nośnika 127 - 355,6 mm
Szerokość 433mm
Długość 515mm
Wysokość 281mm