• Alantec Przewód koncentryczny trishield RG6 75 Om, 1.02/4.55/6.86 PVC Eca 100m (KRT102A0PV100)
Symbol: KRT102A0PV100
Gwarancja 24 miesięcy
162.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Poczta Polska 35
Dostępność Mało
Waga 4.3 kg
Specyfikacja
Kolor produktu Biały
Złączka 2 Nie
Impedancja 75 Ω
Typ przewodu RG-6
Średnica izolacji zewnętrznej 4,55 mm
Długość kabla 100 m
Materiał płaszcza Polichlorek winylu (PVC)
Złączka 1 Nie
Materiał przewodzący Miedź
Materiał izolujący Spieniony polietylen
Zewnętrzne pokrycie tarczy 77%
Tworzywo osłony Aluminium
Rozmiar przewodnika 1,02 mm
Zakres temperatur (eksploatacja) -20 - 70 °C
Szerokość 120mm
Długość 270mm
Wysokość 270mm