• Akumulator uniwersalny GEMBIRD BAT-12V9AH (12V DC; 9000mAh)
Symbol: BAT-12V9AH
Gwarancja 12 miesięcy
58.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Mało
Waga 2.48 kg
Specyfikacja
Rodzaj baterii Ołowiowa (VRLA)
Napięcie baterii 12 V
Kolor produktu Czarny
Pojemność baterii 9 Ah
Ilość dołączonych baterii 1 szt.
Waga produktu 2,7 kg
Głębokość produktu 65 mm
Szerokość produktu 151 mm
Wysokość produktu 94 mm
Szerokość opakowania 170 mm
Wysokość opakowania 120 mm
Szerokość 95mm
Długość 150mm
Wysokość 65mm