• Akumulator uniwersalny GEMBIRD BAT-12V7AH
Symbol: BAT-12V7AH
Gwarancja 12 miesięcy
Brak towaru
41.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Brak towaru
Waga 2.1 kg
EAN 8716309020695
Zostaw telefon
Specyfikacja
Rodzaj baterii Ołowiowa (VRLA)
Pojemność baterii 7 Ah
Ilość dołączonych baterii 1 szt.
Kolor produktu Czarny
Napięcie baterii 12 V
Szerokość produktu 151 mm
Wysokość produktu 95 mm
Waga produktu 2,05 kg
Głębokość produktu 65 mm
Szerokość opakowania 150 mm
Wysokość opakowania 95 mm
Szerokość 150mm
Długość 95mm
Wysokość 65mm