• Akumulator uniwersalny GEMBIRD BAT-12V5AH (5000mAh)
Symbol: BAT-12V5AH
Gwarancja 12 miesięcy
Brak towaru
43.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Brak towaru
Waga 1.62 kg
EAN 8716309071833
Zostaw telefon
Specyfikacja
Pojemność baterii 5 Ah
Napięcie baterii 12 V
Rodzaj baterii Ołowiowa (VRLA)
Kolor produktu Czarny
Ilość dołączonych baterii 1 szt.
Szerokość produktu 90 mm
Waga produktu 1,6 kg
Głębokość produktu 70 mm
Wysokość produktu 106 mm
Wysokość opakowania 140 mm
Szerokość opakowania 200 mm
Piktogram(y) zagrożenia GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska
Piktogram(y) zagrożenia GHS05: Substancje korodujące metale
Piktogram(y) zagrożenia GHS06: Substancje toksyczne
Szerokość 120mm
Długość 100mm
Wysokość 90mm