Akumulator uniwersalny GEMBIRD BAT-12V5AH (5000mAh)
Symbol:
BAT-12V5AH
| Wpisz swój e-mail |
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 15 |
| Dostępność |
Brak towaru
| Waga | 1.62 kg |
| Specyfikacja | |
| Pojemność baterii | 5 Ah |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Szerokość produktu | 90 mm |
| Waga produktu | 1,6 kg |
| Głębokość produktu | 70 mm |
| Wysokość produktu | 106 mm |
| Wysokość opakowania | 140 mm |
| Szerokość opakowania | 200 mm |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS05: Substancje korodujące metale |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS06: Substancje toksyczne |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 90mm |