Akumulator CSB GP12170B1 17Ah/12V
Symbol:
GP12170B1
211.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 16 |
| Dostępność |
Mało
| Waga | 5.15 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN |
Zamówienie tel.: 123858050, 603577613
| Zostaw telefon |
| Specyfikacja | |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Pojemność baterii | 17000 mAh |
| Maksymalny prąd rozładowania | 230 A |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj baterii | VRLA (AGM) |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001 |
| Waga produktu | 5,5 kg |
| Wysokość produktu | 165 mm |
| Szerokość produktu | 181 mm |
| Głębokość produktu | 76 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -15 - 40 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -15 - 50 °C |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS05: Substancje korodujące metale |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS06: Substancje toksyczne |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 170mm |