• Akumulator CSB GP12170B1 17Ah/12V
Symbol: GP12170B1
Gwarancja 12 miesięcy
211.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Poczta Polska 35
Dostępność Mało
Waga 5.15 kg
Zamówienie tel.: 123858050, 603577613
Zostaw telefon
Specyfikacja
Napięcie baterii 12 V
Pojemność baterii 17000 mAh
Maksymalny prąd rozładowania 230 A
Kolor produktu Czarny
Rodzaj baterii VRLA (AGM)
Certyfikaty ISO 9001, ISO 14001
Waga produktu 5,5 kg
Wysokość produktu 165 mm
Szerokość produktu 181 mm
Głębokość produktu 76 mm
Zakres temperatur (przechowywanie) -15 - 40 °C
Zakres temperatur (eksploatacja) -15 - 50 °C
Piktogram(y) zagrożenia GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska
Piktogram(y) zagrożenia GHS05: Substancje korodujące metale
Piktogram(y) zagrożenia GHS06: Substancje toksyczne
Szerokość 180mm
Długość 75mm
Wysokość 170mm