• Activejet ATK-1125N Toner (zamiennik Kyocera TK-1125; Supreme; 2100 stron; czarny)
Symbol: ATK-1125N
Gwarancja 60 miesięcy
59.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.233 kg
Specyfikacja
Zastępuje Kyocera
Wbudowany zespół bębna Nie
Kolor(y) wkładów drukujących Czarny
Wydajność stron z czarnym tonerem 2100 stron(y)
Model Zamiennik
Kod OEM Kyocera TK-1125
Ilość kaset z czarnym tonerem 1
Kompatybilność z marką Kyocera
Opis blokowy Activejet Toner
Ilość sztuk 1
Kompatybilność Kyocera FS: 1061DN, 1325MFP, 1325DN.
Certyfikaty ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE
Technologia druku Druk laserowy
Opis blokowy Activejet Toner
Piktogram(y) zagrożenia GHS07: Substancje drażniące
Piktogram(y) zagrożenia GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska
Szerokość 190mm
Długość 125mm
Wysokość 63mm