• Activejet ATH-415YN Toner (zamiennik HP 415A W2032A; Supreme; 2100 stron; żółty) z chipem
Symbol: ATH-415YN CHIP
Gwarancja 60 miesięcy
Brak towaru
231.00
Wpisz swój e-mail
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Brak towaru
Waga 0.75 kg
EAN 5901443115557
Zostaw telefon
Specyfikacja
Model Zamiennik
Kod OEM HP 415A W2032A
Wydajność stron z kolorowym tonerem 2100 stron(y)
Rodzaj naboju z atramentem Standardowa wydajność
Kolor(y) wkładów drukujących Żółty
Ilość 1 szt.
Ilość sztuk 1
Ilość kaset z kolorowym tonerem 1
Rodzaj dostawy Jednopak
Kompatybilność z marką HP
Rodzaj opakowania Pudełko
Zakres temperatur (przechowywanie) -20 - 40 °C
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) CE
Szerokość 530mm
Długość 104mm
Wysokość 115mm