• Activejet ATH-415CN Toner (zamiennik HP 415A W2031A; Supreme; 2100 stron; niebieski) z chipem
Symbol: ATH-415CN CHIP
Gwarancja 60 miesięcy
231.00
szt. Do przechowalni
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Mało
Waga 0.74 kg
Specyfikacja
Ilość kaset z kolorowym tonerem 1
Kod OEM HP 415A W2031A
Ilość sztuk 1
Wydajność stron z kolorowym tonerem 2100 stron(y)
Kolor(y) wkładów drukujących Cyjan
Rodzaj dostawy Jednopak
Zakres temperatur (przechowywanie) -20 - 40 °C
Wersja Supreme
Opis blokowy Activejet Toner
Szerokość 330mm
Długość 104mm
Wysokość 115mm