Activejet ATH-415CN Toner (zamiennik HP 415A W2031A; Supreme; 2100 stron; niebieski) z chipem
Symbol:
ATH-415CN CHIP
231.00
| Dostępność |
Mało
| Waga | 0.74 kg |
| Specyfikacja | |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Kod OEM | HP 415A W2031A |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 2100 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Wersja | Supreme |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Szerokość | 330mm |
| Długość | 104mm |
| Wysokość | 115mm |