• Activejet ATH-415BN Toner (zamiennik HP 415A W2030A; Supreme; 2400 stron; czarny) z chipem
Symbol: ATH-415BN CHIP
Gwarancja 60 miesięcy
231.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Mało
Waga 0.78 kg
Specyfikacja
Ilość kaset z czarnym tonerem 1
Model Zamiennik
Kompatybilność z marką HP
Wydajność stron z czarnym tonerem 2400 stron(y)
Ilość sztuk 1
Rodzaj naboju z atramentem Standardowa wydajność
Kod OEM HP 415A W2030A
Kolor(y) wkładów drukujących Czarny
Rodzaj dostawy Jednopak
Rodzaj opakowania Pudełko
Zakres temperatur (przechowywanie) -20 - 40 °C
Opis blokowy Activejet Toner
Wersja Supreme
Technologia druku Druk laserowy
Technologia New
Funkcje techniczne Toner with chip
Piktogram(y) zagrożenia GHS07: Substancje drażniące
Piktogram(y) zagrożenia GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska
Szerokość 105mm
Długość 115mm
Wysokość 330mm