• Activejet ATH-2122YN Toner (zamiennik HP 212A W2122A; Supreme; 4500 stron; żółty)
Symbol: ATH-2122YN
Gwarancja 60 miesięcy
364.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Średnia dostępność
Waga 1.02 kg
Specyfikacja
Model Zamiennik
Kompatybilność z marką HP
Wydajność stron z kolorowym tonerem 4500 stron(y)
Kolor(y) wkładów drukujących Żółty
Zastępuje HP 212A W2122A
Kod OEM HP 212A W2122A
Rodzaj dostawy Jednopak
Ilość sztuk 1
Rodzaj opakowania Pudełko
Opis blokowy Activejet Toner
Wersja Supreme
Technologia druku Druk laserowy
Piktogram(y) zagrożenia GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska
Piktogram(y) zagrożenia GHS07: Substancje drażniące
Szerokość 355mm
Długość 170mm
Wysokość 125mm