• Activejet ATH-2120BN Toner (zamiennik HP 212A W2120A; Supreme; 5500 stron; czarny)
Symbol: ATH-2120BN
Gwarancja 60 miesięcy
364.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Mało
Waga 1.03 kg
Specyfikacja
Kod OEM HP 212A W2120A
Zastępuje HP 212A W2120A
Model Zamiennik
Kompatybilność z marką HP
Wydajność stron z czarnym tonerem 5500 stron(y)
Ilość sztuk 1
Rodzaj dostawy Jednopak
Kolor(y) wkładów drukujących Czarny
Rodzaj opakowania Pudełko
Technologia druku Druk laserowy
Wersja Supreme
Opis blokowy Activejet Toner
Piktogram(y) zagrożenia GHS07: Substancje drażniące
Piktogram(y) zagrożenia GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska
Szerokość 355mm
Długość 170mm
Wysokość 125mm