Activejet ATH-2120BN Toner (zamiennik HP 212A W2120A; Supreme; 5500 stron; czarny)
Symbol:
ATH-2120BN
364.00
| Dostępność |
Mało
| Waga | 1.03 kg |
| Specyfikacja | |
| Kod OEM | HP 212A W2120A |
| Zastępuje | HP 212A W2120A |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 5500 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Szerokość | 355mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 125mm |