Activejet ATH-2072N Toner (zamiennik HP 117A W2072A; 2072A; Supreme; 700 stron; żółty)
Symbol:
ATH-2072N
| Wpisz swój e-mail |
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 15 |
| Dostępność |
Brak towaru
| Waga | 0.73 kg |
| Specyfikacja | |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Wbudowany zespół bębna | Nie |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość | 1 szt. |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Kod OEM | HP 117A 2072A |
| Wersja | Supreme |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 700 stron |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Kompatybilność | HP Color Laser: 150a, 150nw, MFP 178nw, MFP 179fnw, MFP 179fwg. |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia | New |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Dodatkowe informacje | Toner z chipem |
| Funkcje techniczne | Toner with chip |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 350mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 120mm |