• Activejet ATH-2072N Toner (zamiennik HP 117A W2072A; 2072A; Supreme; 700 stron; żółty)
Symbol: ATH-2072N
Gwarancja 60 miesięcy
Brak towaru
115.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Brak towaru
Waga 0.73 kg
EAN 5901443113553
Zostaw telefon
Specyfikacja
Rodzaj naboju z atramentem Standardowa wydajność
Wbudowany zespół bębna Nie
Ilość sztuk 1
Rodzaj dostawy Jednopak
Ilość 1 szt.
Ilość kaset z kolorowym tonerem 1
Opis blokowy Activejet Toner
Kod OEM HP 117A 2072A
Wersja Supreme
Wydajność stron z czarnym tonerem 700 stron
Kolor(y) wkładów drukujących Żółty
Model Zamiennik
Kompatybilność z marką HP
Kompatybilność HP Color Laser: 150a, 150nw, MFP 178nw, MFP 179fnw, MFP 179fwg.
Zakres temperatur (przechowywanie) -20 - 40 °C
Rodzaj opakowania Pudełko
Technologia New
Opis blokowy Activejet Toner
Technologia druku Druk laserowy
Certyfikaty zgodności CE
Dodatkowe informacje Toner z chipem
Funkcje techniczne Toner with chip
Piktogram(y) zagrożenia GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska
Piktogram(y) zagrożenia GHS07: Substancje drażniące
Szerokość 350mm
Długość 170mm
Wysokość 120mm