• Activejet ATB-3600NXX Toner (zamiennik Brother TN3600XXL; Supreme; 11000 stron; czarny)
Symbol: ATB-3600NXX
Gwarancja 60 miesięcy
258.00
Specyfikacja
Wydajność stron z czarnym tonerem 11000 stron(y)
Kod OEM Brother TN3600XXL
Rodzaj dostawy Jednopak
Zakres temperatur (przechowywanie) -20 - 40 °C
Szerokość 360mm
Długość 130mm
Wysokość 240mm