Activejet ATB-3600NXX Toner (zamiennik Brother TN3600XXL; Supreme; 11000 stron; czarny)
Symbol:
ATB-3600NXX
258.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 11000 stron(y) |
| Kod OEM | Brother TN3600XXL |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Szerokość | 360mm |
| Długość | 130mm |
| Wysokość | 240mm |