Activejet ATB-3600NX Toner (zamiennik Brother TN3600XL; Supreme; 6000 stron; czarny)
Symbol:
ATB-3600NX
180.00
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Kod OEM | Brother TN3600XL |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 6000 stron(y) |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Szerokość | 360mm |
| Długość | 130mm |
| Wysokość | 240mm |