• Activejet ATB-3600NX Toner (zamiennik Brother TN3600XL; Supreme; 6000 stron; czarny)
Symbol: ATB-3600NX
Gwarancja 60 miesięcy
180.00
Ilość kaset z czarnym tonerem 1
Kod OEM Brother TN3600XL
Kolor(y) wkładów drukujących Czarny
Ilość sztuk 1
Wydajność stron z czarnym tonerem 6000 stron(y)
Kompatybilność z marką Brother
Zakres temperatur (przechowywanie) -20 - 40 °C
Szerokość 360mm
Długość 130mm
Wysokość 240mm