• Activejet ATB-3600N Toner (zamiennik Brother TN3600; Supreme; 3000 stron; czarny)
Symbol: ATB-3600N
Gwarancja 60 miesięcy
162.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.97 kg
Specyfikacja
Ilość sztuk 1
Model Zamiennik
Kompatybilność z marką Brother
Wydajność stron z czarnym tonerem 3000 stron(y)
Rodzaj dostawy Jednopak
Zastępuje Brother
Kod OEM Brother TN3600
Kolor(y) wkładów drukujących Czarny
Ilość kaset z czarnym tonerem 1
Zakres temperatur (przechowywanie) -20 - 40 °C
Rodzaj opakowania Pudełko
Technologia druku Druk laserowy
Opis blokowy Activejet Toner
Wersja Supreme
Piktogram(y) zagrożenia GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska
Piktogram(y) zagrożenia GHS07: Substancje drażniące
Szerokość 360mm
Długość 130mm
Wysokość 240mm