Activejet ATB-3600N Toner (zamiennik Brother TN3600; Supreme; 3000 stron; czarny)
Symbol:
ATB-3600N
162.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 15 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
| Waga | 0.97 kg |
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 3000 stron(y) |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Zastępuje | Brother |
| Kod OEM | Brother TN3600 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Wersja | Supreme |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 360mm |
| Długość | 130mm |
| Wysokość | 240mm |