• Activejet AB-1100MNX Tusz (zamiennik Brother LC1100M/980M; Supreme; 19,5 ml; czerwony)
Symbol: AB-1100MNX
Gwarancja 60 miesięcy
13.00
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.06 kg
Specyfikacja
Kod OEM Brother LC1100M/980M
Kompatybilność z marką Brother
Kolor(y) wkładów drukujących Purpurowy
Rodzaj tuszu kolorowego Atrament barwnikowy
Pojemność kolorowego tuszu 19,5 ml
Ilość wkładów z kolorowym tuszem 1
Ilość sztuk 1
Rodzaj atramentu Atrament barwnikowy
Klasa A+
Notka dotycząca wydajności strony +370% print more than OEM
Zgodne rodzaje atramentów LC-1100M; LC-980M;
Szerokość 100mm
Długość 30mm
Wysokość 90mm