Activejet AB-1100MNX Tusz (zamiennik Brother LC1100M/980M; Supreme; 19,5 ml; czerwony)
Symbol:
AB-1100MNX
13.00
Średnia dostępność
| Waga | 0.06 kg |
| Specyfikacja | |
| Kod OEM | Brother LC1100M/980M |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Atrament barwnikowy |
| Pojemność kolorowego tuszu | 19,5 ml |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj atramentu | Atrament barwnikowy |
| Klasa | A+ |
| Notka dotycząca wydajności strony | +370% print more than OEM |
| Zgodne rodzaje atramentów | LC-1100M; LC-980M; |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 90mm |