Symbol:
AB-1100CNX
13.00
Średnia dostępność
| Waga | 0.058 kg |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Pojemność kolorowego tuszu | 19,5 ml |
| Kod OEM | Brother LC1100C/980C |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Rodzaj atramentu | Atrament barwnikowy |
| Opis blokowy | Activejet Tusz |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Atrament barwnikowy |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Notka dotycząca wydajności strony | +450% print more than OEM |
| Zgodne rodzaje atramentów | LC-1100C; LC-980C; |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 90mm |