Symbol: AB-1100CNX
Gwarancja 60 miesięcy
13.00
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.058 kg
Kompatybilność z marką Brother
Pojemność kolorowego tuszu 19,5 ml
Kod OEM Brother LC1100C/980C
Ilość wkładów z kolorowym tuszem 1
Kolor(y) wkładów drukujących Cyjan
Rodzaj atramentu Atrament barwnikowy
Opis blokowy Activejet Tusz
Rodzaj tuszu kolorowego Atrament barwnikowy
Rodzaj opakowania Pudełko
Notka dotycząca wydajności strony +450% print more than OEM
Zgodne rodzaje atramentów LC-1100C; LC-980C;
Szerokość 100mm
Długość 30mm
Wysokość 90mm