Symbol: AB-1000BN
Gwarancja 60 miesięcy
12.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.08 kg
Specyfikacja
Objętość czarnego tuszu na stronę 35 ml
Rodzaj naboju z atramentem Wysoka (XL) wydajność
Ilość czarnych wkładów atramentowych 1
Kolor(y) wkładów drukujących Czarny
Rodzaj czarnego tuszu Tusz na bazie pigmentu
Opis blokowy Activejet Tusz
Kod OEM Brother LC1000BK/970BK
Technologia druku Druk atramentowy
Model Zamiennik
Kompatybilność z marką Brother
Ilość sztuk 1
Rodzaj atramentu Tusz na bazie pigmentu
Rodzaj dostawy Jednopak
Rodzaj opakowania Pudełko
Technologia New
Zgodne rodzaje atramentów LC-1000Bk, LC-970Bk
Klasa A+
Wersja Supreme
Notka dotycząca wydajności strony +120% print more than OEM
Opis blokowy Activejet Tusz
Piktogram(y) zagrożenia GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska
Piktogram(y) zagrożenia GHS07: Substancje drażniące
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) CE
Szerokość 150mm
Długość 30mm
Wysokość 100mm