Symbol:
AB-1000BN
12.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 15 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
| Waga | 0.08 kg |
| Specyfikacja | |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 35 ml |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Opis blokowy | Activejet Tusz |
| Kod OEM | Brother LC1000BK/970BK |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia | New |
| Zgodne rodzaje atramentów | LC-1000Bk, LC-970Bk |
| Klasa | A+ |
| Wersja | Supreme |
| Notka dotycząca wydajności strony | +120% print more than OEM |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 100mm |