• ASUS Vivobook S14 S3407VA-LY068 Core 5 210H 14.0"WUXGA IPS-level Panel 60Hz 300nits AG 16GB DDR5 SSD512 Intel UHD Graphics WLAN+
Symbol: S3407VA-LY068
Gwarancja 24 miesięcy
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Mało
Waga 2.37 kg
Specyfikacja
Szerokość 68mm
Długość 276mm
Wysokość 434mm
Dane producenta
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist