• ASUS Vivobook 16 X1605VA-MB1803 i5-13420H 16.0" WUXGA IPS-level Panel 60Hz 300nits AG 16GB DDR4 SSD512 Intel UHD Graphics WLAN+B
Symbol: X1605VA-MB1803
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Średnia dostępność
Waga 2.88 kg
Specyfikacja
Typ procesora Intel® Core™ i5
Liczba wątków 12
Producent procesora Intel
Typ pamięci procesora Smart Cache
Maksymalne taktowanie procesora 4,6 GHz
Cache procesora 12 MB
Model procesora i5-13420H
Liczba rdzeni procesora 8
Podstawowa moc procesora 45 W
Maksymalna moc turbo 115 W
Wydajne rdzenie 4
Efektywne rdzenie 4
Generacja procesora Intel® Core™ i5 13. generacji
Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo 3,4 GHz
Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo 4,6 GHz
Wbudowana karta graficzna Tak
Model dedykowanej karty graficznej Niedostępny
Model wbudowanej karty graficznej Intel Iris Xe Graphics
Dedykowana karta graficzna Nie
Producent wbudowanego procesora graficznego Intel
Rodzaj pamięci Zintegrowana + SO-DIMM
Typ pamięci RAM DDR4-SDRAM
Pamięć RAM 16 GB
Gniazda pamięci SO-DIMM x 1
Kolor produktu Srebrny
Typ produktu Laptop
Nazwa koloru Cool Silver
Port ładowania USB typu C Tak
Napięcie wyjściowe adaptera AC 19 V
Gniazdko wyjścia DC Tak
Napięcie wejściowe adaptera AC 100 - 240 V
Częstotliwość adaptera AC 50 - 60 Hz
Zasilanie USB Tak
Waga produktu 1,88 kg
Głębokość produktu 249,5 mm
Wysokość produktu 19,9 mm
Szerokość produktu 358,7 mm
Moduł TPM (Trusted Platform Module) Tak
Ochrona hasłem Tak
Bluetooth Tak
Standardy Wi- Fi Wi-Fi 4 (802.11n)
Standardy Wi- Fi 802.11g
Standardy Wi- Fi 802.11a
Standardy Wi- Fi Wi-Fi 5 (802.11ac)
Standardy Wi- Fi 802.11b
Standardy Wi- Fi Wi-Fi 6E (802.11ax)
Podstawowy standard Wi-Fi Wi-Fi 6E (802.11ax)
Łączność z siecią komórkową Nie
WWAN Niezainstalowany
Przewodowa sieć LAN Nie
Wersja Bluetooth 5.3
Zasilacz sieciowy Tak
Przekątna ekranu 16"
Natywna proporcja obrazu 16:10
Typ HD WUXGA
Rozdzielczość 1920 x 1200 px
Maksymalna częstotliwość odświeżania 60 Hz
Jasność 300 cd/m²
Ekran dotykowy Nie
Ekran matowy Tak
Wbudowany mikrofon Tak
System dźwięku SonicMaster
Wbudowane głośniki Tak
Zainstalowany system operacyjny Nie
Certyfikaty zgodności REACH
Napęd optyczny Nie
Nośniki SSD
Zintegrowany czytnik kart Nie
Całkowita pojemność dysków 512 GB
Typ dysku SSD M.2
Pojemność pamięci SSD 512 GB
Liczba zainstalowanych dysków SSD 1
NVMe Tak
Całkowita pojemność dysków SSD 512 GB
Liczba portów USB 2.0 1
Wersja HDMI 1.4
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A 2
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon Tak
Ilość portów HDMI 1
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C 1
Rodzaj baterii Litowo-jonowa (Li-Ion)
Ilość komór baterii 3
Pojemność baterii 42 Wh
Przednia kamera Tak
Typ przedniej kamery HD
Rozdzielczość aparatu - przód 1280 x 720 px
Urządzenie wskazujące Touchpad
Klawiatura numeryczna Tak
Piktogram(y) zagrożenia GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska
Piktogram(y) zagrożenia GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne
Piktogram(y) zagrożenia GHS07: Substancje drażniące
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju Tak
Szerokość 485mm
Długość 310mm
Wysokość 65mm
Gwarancja:
24 miesięcy
Przekątna ekranu:
16"
Rozdzielczość:
1920 x 1200 px
Pamięć RAM:
16 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie narażaj na długotrwałe działanie silnego ciepła lub otwartego ognia.
Dane producenta
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist