ASUS Vivobook 14 M1405NAQ-LY014 Ryzen 5 150 14.0"WUXGA IPS-level Panel 60Hz 300nits AG 16GB DDR5 SSD512 AMD Radeon Graphics WLAN
Symbol:
M1405NAQ-LY014
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
| Waga | 2.37 kg |
| Specyfikacja | |
| Typ procesora | AMD Ryzen 5 |
| Taktowanie procesora | 3,3 GHz |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,55 GHz |
| Liczba wątków | 12 |
| Typ pamięci procesora | L2 & L3 |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Model procesora | 150 |
| Producent procesora | AMD |
| L3 cache | 16 MB |
| Generacja procesora | AMD Ryzen 100 Series |
| Cache l2 | 3 MB |
| Model wbudowanej karty graficznej | AMD Radeon Graphics |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Maksymalna pojemność pamięci | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | Zintegrowana + SO-DIMM |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Typ produktu | Laptop |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Nazwa koloru | Cool Silver |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
| Waga produktu | 1,6 kg |
| Szerokość produktu | 317,1 mm |
| Głębokość produktu | 222 mm |
| Wysokość produktu | 19,9 mm |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Typ HD | WUXGA |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ matrycy | IPS-Level |
| Stosunek ekranu do obudowy | 86% |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Paleta barw | 45% |
| Przestrzeń barw RGB | NTSC |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| System dźwięku | SonicMaster |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Brak |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Nośniki | SSD |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| NVMe | Tak |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 2 |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii | 42 Wh |
| Ilość komór baterii | 3 |
| Przednia kamera | Tak |
| Typ przedniej kamery | HD |
| Rozdzielczość aparatu - przód | 1280 x 720 px |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Szerokość | 450mm |
| Długość | 65mm |
| Wysokość | 267mm |
Dane producenta
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist