• ASUS Vivobook 14 M1405NAQ-LY014 Ryzen 5 150 14.0"WUXGA IPS-level Panel 60Hz 300nits AG 16GB DDR5 SSD512 AMD Radeon Graphics WLAN
Symbol: M1405NAQ-LY014
Gwarancja 24 miesięcy
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Średnia dostępność
Waga 2.37 kg
Specyfikacja
Typ procesora AMD Ryzen 5
Taktowanie procesora 3,3 GHz
Maksymalne taktowanie procesora 4,55 GHz
Liczba wątków 12
Typ pamięci procesora L2 & L3
Liczba rdzeni procesora 6
Model procesora 150
Producent procesora AMD
L3 cache 16 MB
Generacja procesora AMD Ryzen 100 Series
Cache l2 3 MB
Model wbudowanej karty graficznej AMD Radeon Graphics
Wbudowana karta graficzna Tak
Maksymalna pojemność pamięci 16 GB
Rodzaj pamięci Zintegrowana + SO-DIMM
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Typ pamięci RAM DDR5-SDRAM
Pamięć RAM 16 GB
Kolor produktu Srebrny
Typ produktu Laptop
Materiał obudowy Plastik
Nazwa koloru Cool Silver
Napięcie wejściowe adaptera AC 100 - 240 V
Częstotliwość adaptera AC 50 - 60 Hz
Port ładowania USB typu C Tak
Zasilanie USB Tak
Waga produktu 1,6 kg
Szerokość produktu 317,1 mm
Głębokość produktu 222 mm
Wysokość produktu 19,9 mm
Moduł TPM (Trusted Platform Module) Tak
Ochrona hasłem Tak
Bluetooth Tak
Typ anteny 2x2
Standardy Wi- Fi Wi-Fi 6 (802.11ax)
Podstawowy standard Wi-Fi Wi-Fi 6 (802.11ax)
Wersja Bluetooth 5.4
Natywna proporcja obrazu 16:10
Typ HD WUXGA
Przekątna ekranu 14"
Rozdzielczość 1920 x 1200 px
Podświetlenie LED Tak
Ekran dotykowy Nie
Typ matrycy IPS-Level
Stosunek ekranu do obudowy 86%
Maksymalna częstotliwość odświeżania 60 Hz
Jasność 300 cd/m²
Paleta barw 45%
Przestrzeń barw RGB NTSC
Wbudowany mikrofon Tak
System dźwięku SonicMaster
Wbudowane głośniki Tak
Zainstalowany system operacyjny Brak
Certyfikaty zgodności REACH
Certyfikaty zgodności RoHS
Całkowita pojemność dysków 512 GB
Nośniki SSD
Interfejs pamięci SSD PCI Express 4.0
Typ dysku SSD M.2
Pojemność pamięci SSD 512 GB
NVMe Tak
Całkowita pojemność dysków SSD 512 GB
Liczba zainstalowanych dysków SSD 1
Liczba portów USB 2.0 1
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon Tak
Wersja HDMI 1.4
Ilość portów HDMI 1
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A 2
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C 2
Rodzaj baterii Litowo-jonowa (Li-Ion)
Pojemność baterii 42 Wh
Ilość komór baterii 3
Przednia kamera Tak
Typ przedniej kamery HD
Rozdzielczość aparatu - przód 1280 x 720 px
Klawiatura numeryczna Nie
Urządzenie wskazujące Touchpad
Szerokość 450mm
Długość 65mm
Wysokość 267mm
Dane producenta
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist