ASUS TUF Gaming A16 FA608UP-R7165W Ryzen 7 260 16.0" FHD+ 165Hz IPS-level 300nits AG 16GB DDR5 5600 SSD512 GeForce RTX 5070 8GB
Symbol:
FA608UP-R7165W
| Dostępność |
Mało
| Waga | 4.15 kg |
| Specyfikacja | |
| Taktowanie procesora | 3,8 GHz |
| Liczba wątków | 16 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5,1 GHz |
| Producent procesora | AMD |
| Pamięć cache | 24 MB |
| Pamięć karty graficznej | 8 GB |
| Model dedykowanej karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Kolor produktu | Szary |
| Typ produktu | Laptop |
| Nazwa koloru | Jaeger Gray |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 12 A |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 20 V |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 240 W |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Wysokość (z tyłu) | 2,57 cm |
| Głębokość produktu | 269 mm |
| Szerokość produktu | 354 mm |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Przekątna ekranu | 16" |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Czas reakcji | 3 ms |
| Ekran matowy | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Paleta barw | 100% |
| Typ matrycy | IPS-Level |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 165 Hz |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Wersja HDMI | 2.1 FRL |
| Ilość portów USB4 | 1 |
| Szerokość | 428mm |
| Długość | 107mm |
| Wysokość | 331mm |
Przekątna ekranu:
16"
Rozdzielczość:
1920 x 1200 px
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist