• ASUS TUF Gaming A16 FA608UP-R7165W Ryzen 7 260 16.0" FHD+ 165Hz IPS-level 300nits AG 16GB DDR5 5600 SSD512 GeForce RTX 5070 8GB
Symbol: FA608UP-R7165W
szt. Do przechowalni
Odbiór osobisty 0
Dostępność Mało
Waga 4.15 kg
Specyfikacja
Taktowanie procesora 3,8 GHz
Liczba wątków 16
Maksymalne taktowanie procesora 5,1 GHz
Producent procesora AMD
Pamięć cache 24 MB
Pamięć karty graficznej 8 GB
Model dedykowanej karty graficznej NVIDIA GeForce RTX 5070
Maksymalna pojemność pamięci 64 GB
Prędkość zegara pamięci 5600 MHz
Gniazda pamięci SO-DIMM x 2
Kolor produktu Szary
Typ produktu Laptop
Nazwa koloru Jaeger Gray
Prąd wyjściowy adaptera AC 12 A
Napięcie wejściowe adaptera AC 100 - 240 V
Napięcie wyjściowe adaptera AC 20 V
Obsługiwana moc adaptera AC 240 W
Częstotliwość adaptera AC 50 - 60 Hz
Wysokość (z tyłu) 2,57 cm
Głębokość produktu 269 mm
Szerokość produktu 354 mm
Natywna proporcja obrazu 16:10
Przekątna ekranu 16"
Jasność 300 cd/m²
Czas reakcji 3 ms
Ekran matowy Tak
Ekran dotykowy Nie
Paleta barw 100%
Typ matrycy IPS-Level
Maksymalna częstotliwość odświeżania 165 Hz
Ilość wbudowanych głośników 2
Zainstalowany system operacyjny Windows 11 Home PL
Architektura systemu operacyjnego 64-bit
Wersja HDMI 2.1 FRL
Ilość portów USB4 1
Szerokość 428mm
Długość 107mm
Wysokość 331mm
Przekątna ekranu:
16"
Rozdzielczość:
1920 x 1200 px
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist