ASUS TUF Gaming A16 FA608UM-R7165W Ryzen 7 260 16.0" FHD+ 165Hz IPS-level 300nits AG 16GB DDR5 5600 SSD512 GeForce RTX 5060 8GB
Symbol:
FA608UM-R7165W
| Wpisz swój e-mail |
| Dostępność |
Brak towaru
| Waga | 4.13 kg |
| Specyfikacja | |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5,1 GHz |
| Liczba wątków | 16 |
| Taktowanie procesora | 3,8 GHz |
| Pamięć cache | 24 MB |
| Model dedykowanej karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Kolor produktu | Szary |
| Typ produktu | Laptop |
| Nazwa koloru | Jaeger Gray |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 12 A |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 240 W |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Szerokość produktu | 354 mm |
| Głębokość produktu | 269 mm |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Przekątna ekranu | 16" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Typ HD | WUXGA |
| Paleta barw | 100% |
| Typ matrycy | IPS-Level |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 165 Hz |
| Przestrzeń barw RGB | sRGB |
| Ekran matowy | Tak |
| Czas reakcji | 3 ms |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Oprogramowanie próbne | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required. |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home PL |
| Wersja HDMI | 2.1 FRL |
| Ilość portów USB4 | 1 |
| Szerokość | 422mm |
| Długość | 102mm |
| Wysokość | 322mm |
Przekątna ekranu:
16"
Rozdzielczość:
1920 x 1200 px
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist