• ASUS TUF Gaming A16 FA608UM-R7165W Ryzen 7 260 16.0" FHD+ 165Hz IPS-level 300nits AG 16GB DDR5 5600 SSD512 GeForce RTX 5060 8GB
Symbol: FA608UM-R7165W
Brak towaru
Wpisz swój e-mail
Odbiór osobisty 0
Dostępność Brak towaru
Waga 4.13 kg
EAN 4711636078450
Zostaw telefon
Specyfikacja
Maksymalne taktowanie procesora 5,1 GHz
Liczba wątków 16
Taktowanie procesora 3,8 GHz
Generacja procesora AMD Ryzen 200 Series
Pamięć cache 24 MB
Model dedykowanej karty graficznej NVIDIA GeForce RTX 5060
Rodzaj pamięci SO-DIMM
Prędkość zegara pamięci 5600 MHz
Pamięć RAM 16 GB
Gniazda pamięci SO-DIMM x 2
Kolor produktu Szary
Typ produktu Laptop
Nazwa koloru Jaeger Gray
Napięcie wejściowe adaptera AC 100 - 240 V
Prąd wyjściowy adaptera AC 12 A
Obsługiwana moc adaptera AC 240 W
Częstotliwość adaptera AC 50 - 60 Hz
Szerokość produktu 354 mm
Głębokość produktu 269 mm
Natywna proporcja obrazu 16:10
Przekątna ekranu 16"
Rozdzielczość 1920 x 1200 px
Typ HD WUXGA
Paleta barw 100%
Typ matrycy IPS-Level
Jasność 300 cd/m²
Maksymalna częstotliwość odświeżania 165 Hz
Przestrzeń barw RGB sRGB
Ekran matowy Tak
Czas reakcji 3 ms
Ilość wbudowanych głośników 2
Oprogramowanie próbne 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required.
Zainstalowany system operacyjny Windows 11 Home PL
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon Tak
Wersja HDMI 2.1 FRL
Ilość portów USB4 1
Szerokość 422mm
Długość 102mm
Wysokość 322mm
Przekątna ekranu:
16"
Rozdzielczość:
1920 x 1200 px
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist